Koolielu

Huviringid


Huviringid Halliste Põhikoolis                                                                                 

2020/2021

    

 

 

ESMASPÄEV

TEISIPÄEV

KOLMAPÄEV

NELJAPÄEV

REEDE

PÜHAPÄEV

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4.

11.10 - 11.55

 

 

 

 

 

 

5.

12.15 - 13.00

 

 

 

Rahvatants

Õp. Milvi Kull

Mudilaskoor

Õp. Vilja Vister

 

6.

13.10 - 13.55

Rahvatants

Õp. Milvi Kull

 

 

Kunstiring

Õp. Lelet Katrin Bristol

Robootika

Õp. Artur Rõigas

Loodusring

Õp. Inga Tiirats

 

Inglise keel

Õp. Airika Gaston

 

 

7.

14.05 – 14.55

Puutöö

Õp. Jaanus Ermits

Kunstiring

Õp. Lelet Katrin Bristol

Spordiring

Õp. Leo Liiber

Robootika

Õp. Artur Rõigas

Lauluring

Õp. Endel Purju

Jalgpall

Õp. Kristjan Kask

Noorkotkad

(kokkuleppel)

Õp. Enn Pinsel

Spordiring

Õp. Leo Liiber

Kodutütred

Õp. Ebe Õnne

Rattaring

Õp. Jaanus Ermits

 

 

 

8.

15.05 – 15.50

 

 

 

Noorkotkad

(kokkuleppel)

Õp. Enn Pinsel

 

 

 

17.00 – 18.30

 

 

 

 

Lauatennis

Õp. Rivo Saaremäe

 

 

17.30 – 19.00

 

 

 

 

 

Võrkpall

Õp. Anneli Roosalu

                                                                         

 

Huviringid Halliste Põhikoolis                                                                                 

2020/2021

    

                                                                         

 

 

 

ESMASPÄEV

TEISIPÄEV

KOLMAPÄEV

NELJAPÄEV

REEDE

PÜHAPÄEV

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4.

11.10 - 11.55

 

 

 

 

 

 

5.

12.15 - 13.00

 

 

 

Rahvatants

Õp. Milvi Kull

Mudilaskoor

Õp. Vilja Vister

 

6.

13.10 - 13.55

Rahvatants

Õp. Milvi Kull

 

 

Kunstiring

Õp. Lelet Katrin Bristol

Robootika

Õp. Artur Rõigas

Loodusring

Õp. Inga Tiirats

 

Inglise keel

Õp. Airika Gaston

 

 

7.

14.05 – 14.55

Puutöö

Õp. Jaanus Ermits

Kunstiring

Õp. Lelet Katrin Bristol

Spordiring

Õp. Leo Liiber

Robootika

Õp. Artur Rõigas

Lauluring

Õp. Endel Purju

Jalgpall

Õp. Kristjan Kask

Noorkotkad

(kokkuleppel)

Õp. Enn Pinsel

Spordiring

Õp. Leo Liiber

Kodutütred

Õp. Ebe Õnne

Rattaring

Õp. Jaanus Ermits

 

 

 

8.

15.05 – 15.50

 

 

 

Noorkotkad

(kokkuleppel)

Õp. Enn Pinsel

 

 

 

17.00 – 18.30

 

 

 

 

Lauatennis

Õp. Rivo Saaremäe

 

 

17.30 – 19.00

 

 

 

 

 

Võrkpall

Õp. Anneli Roosalu