Uudised

Eesti Jalgpalli Liidu Kooliprojekt 18. märts Riina


Eesti Jalgpalli Liidu Kooliprojekt kutsus meie kooli osalema lõbusal ja teistmoodi võistlusel, mille põhirõhk oli võistlemisel, mitte võitmisel.

See oli hea võimalus õpilastel saada oma esimene võistluskogemus. Osaleda võisid kõik Viljandimaa üldhariduskoolide võistkonnad – võistkonna suurus oli 6 võistlejat, kellest vähemalt 2 pidid olema tüdrukud. Võistlesid 1.-3.klass ja 4.-5.klass.

Kokku osales seitse  1.-3.klassi võistkonda ja kaheksa 4.-5.klassi võistkonda. 

Meie kooli võistkondadesse kuulusid: Martin Karbus, Henriette Rahu, Villem Jesper Bristol, Robin Einula, Markus Hunt, Carola Lisell Peterson, Keitlin Oksaar, Frank Ruben Bristol, Simon Sillat, Kirke Poom, Arved Põder, Kevin Tomson.

Kõik festivalil osalenud võistlejad ja koolid said Eesti Jalgpalli Liidu ja festivali toetajate poolt meened. 

Suur, suur aitäh julgetele, osavatele  ning tublidele tüdrukutele ja poistele!

 

Õpetaja Milvi Kull

Fotod: Marit Stepanova

Eesti Jalgpalli Liidu Kooliprojekt kutsus meie kooli osalema lõbusal ja teistmoodi võistlusel, mille põhirõhk oli võistlemisel, mitte võitmisel.

See oli hea võimalus õpilastel saada oma esimene võistluskogemus. Osaleda võisid kõik Viljandimaa üldhariduskoolide võistkonnad – võistkonna suurus oli 6 võistlejat, kellest vähemalt 2 pidid olema tüdrukud. Võistlesid 1.-3.klass ja 4.-5.klass.

Kokku osales seitse  1.-3.klassi võistkonda ja kaheksa 4.-5.klassi võistkonda. 

Meie kooli võistkondadesse kuulusid: Martin Karbus, Henriette Rahu, Villem Jesper Bristol, Robin Einula, Markus Hunt, Carola Lisell Peterson, Keitlin Oksaar, Frank Ruben Bristol, Simon Sillat, Kirke Poom, Arved Põder, Kevin Tomson.

Kõik festivalil osalenud võistlejad ja koolid said Eesti Jalgpalli Liidu ja festivali toetajate poolt meened. 

Suur, suur aitäh julgetele, osavatele  ning tublidele tüdrukutele ja poistele!

 

Õpetaja Milvi Kull

Fotod: Marit Stepanova