Uudised

Halloweeni tähistamine 01. november Riina

31. oktoobril tähistasime halloweeni. Seekordset halloweeni-pidu organiseeris Grete-Liis oma loovtöö raames.

Grete-Liisi abistas korraldamisel õpilasesindus ning õpetaja Airika loovtöö juhendajana.

Vahetundides sai mängida erinevaid halooweeniga seotud mänge ja pildistada ennast fotoseinte ääres.

Neljanda tunni ajal toimus saalis kontsert. Sai näha erinevaid tantse, leidis aset halloweeni moeshow, kuulutati välja kõrvitsalaternate võistluse ja maskivõistluse võitjad. Halloweeni moeshow võitjateks osutusid: I koha vääriliseks valis zürii 3. klassist Carola Lisell Petersoni ja Kare-Liis Saare, II koha saavutas Linda Marie Arst (2. klassist) ning auväärsele III kohale tulid Sireli Aren ja Reelika Jakimov (9. klassist). Halloweeni maskivõistluse võitis Ranon Elbing 6. klassist, II koha maski meisterdas Kaisi Fabian 2. klassist ning III koha sai Hans-Kristjan Sild 1. klassist.

Lisaks maskivõistlusele ja moeshowle meisterdasid klassid kõrvitsalaternaid. I koha laterna meisterdasid V klassi poisid , II koha saavutas 7. klass ning III koha vääriliseks peeti 3. klassi kõrvitsalaternat.