Uudised

Kooli aastapäeva jooks ja Ettevõtliku Kooli baastaseme lipu heiskamine 27. september Riina

Tänane kaunis koolipäeva hommik algas kooliperele traditsioonilise aastapäeva jooksuga. Kõigil oli võimalus läbida vahemaa Hallistest koolini joostes või kõndides.

Kõige kiiremini jõudis koolini 9. klassi õpilane Anete- Ly Põder, kelle tulemus oli 5.03.15. Ühtlasi oli Anete-Ly ka esimene tüdruk ajaloos, kes on aastapäeva jooksu võitnud.

Teisena jõudis finišisse Kerden Kadarik ja kolmandana Kiur Kadarik. 87. raja läbinu seas tuleks eriti esile tõsta 1. klassi poissi Martin Karbust, kes lõpetas üldarvestuses 17-ndana. Kiitus!

Klasside kiiremad tüdruk ja poiss said medali, diplomi ja traditsiooniliselt sokid ja kõik osalejad ühe maitsva õuna.

Aastapäeva jooksu autasustamist alustasime Ettevõtliku Kooli lipu heiskamisega ning baastaseme tahvli koolimaja seinale kruvimisega. Nimelt sai Halliste Põhikool eelmisel nädalal Ettevõtliku Kooli baastaseme tunnustuse osaliseks. Lipu heiskasid õpilasesinduse president Sepo Poom ja Ettevõtliku Kooli koordinaator Riina Linaste.

Aitäh Teile kõigile kallid õpilased, õpetajad, lapsevanemad, koostööpartnerid ja kõik teised abilised tänu kellele me selle tunnustuse välja teenisime.

"Kulda väärt" - nagu meie Ettevõtliku Kooli tutvustava plakati märksõnaks oli.