Uudised

Tartu XII võimlemispidu “Emajõe kaldal” 05. juuni Riina


Tartu laululaval toimus eile õhtul Tartu XII võimlemispidu «Emajõe kaldal». 

Suurejoonelisel peol osalesid Halliste Põhikooli töötajatest ja õpetajatest koosnev võimlejate rühm kavaga "Tartu valss" ning 1.-3. klassi võimlemisrühm kavaga "Onu Eskimo jäätis". 

Suurejoonelisel peol osales kokku peaaegu 2000 liikujat erinevatest vanuserühmadest, kokku 130 rühma. Korraldajate sõnutsi ühendavad võimlemispeod erinevad vanused ning üheskoos saavad liikumisest rõõmu tunda kõik inimesed, sõltumata nende soost või east. 

Ühtu jooksul esitasid enamasti Lõuna-Eestist pärit võimlejad 18 kava, millest suurem osa olid loodud spetsiaalselt võimlemispeo jaoks. Külalisesinejatena esitati trummietendus, milles tegid kaasa trummar Siim Jõgioja ning sinised Trummarid. 

 

Suured tänud kõigile meie kooli võimlejatele ning õpetaja Milvile, kes võimlejatele kavad selgeks õpetas.

 

ETTEVÕTLIK KOOL

Liikuma Kutsuv Kool

Tartu Võimlemispidu

 

Tartu laululaval toimus eile õhtul Tartu XII võimlemispidu «Emajõe kaldal». 

Suurejoonelisel peol osalesid Halliste Põhikooli töötajatest ja õpetajatest koosnev võimlejate rühm kavaga "Tartu valss" ning 1.-3. klassi võimlemisrühm kavaga "Onu Eskimo jäätis". 

Suurejoonelisel peol osales kokku peaaegu 2000 liikujat erinevatest vanuserühmadest, kokku 130 rühma. Korraldajate sõnutsi ühendavad võimlemispeod erinevad vanused ning üheskoos saavad liikumisest rõõmu tunda kõik inimesed, sõltumata nende soost või east. 

Ühtu jooksul esitasid enamasti Lõuna-Eestist pärit võimlejad 18 kava, millest suurem osa olid loodud spetsiaalselt võimlemispeo jaoks. Külalisesinejatena esitati trummietendus, milles tegid kaasa trummar Siim Jõgioja ning sinised Trummarid. 

 

Suured tänud kõigile meie kooli võimlejatele ning õpetaja Milvile, kes võimlejatele kavad selgeks õpetas.