Uudised

Viljandimaa koolide KV murdmaajooksus 2022 21. september Riina


Teisipäeval, 20. septembril meie kooli 6.-9. klasside õpilased: Stella Põder, Kerden Kadarik, Sandra Tohv, Anete-Ly Põder, Ragnar Tomson, Sten-Marcus Põder osalesid Karksi-Nuias toimunud Viljandimaa koolide KV murdmaajooksus. 

8. - 9. klassi tüdrukute 600 meetri jooksus saavutas Anete-Ly Põder  2. koha.

Kiireid jooksusamme meie tublidele sportlastele ka edaspidisteks võistlusteks ja jaksu õpetajatele noorte treenimisel.

 

Teisipäeval, 20. septembril meie kooli 6.-9. klasside õpilased: Stella Põder, Kerden Kadarik, Sandra Tohv, Anete-Ly Põder, Ragnar Tomson, Sten-Marcus Põder osalesid Karksi-Nuias toimunud Viljandimaa koolide KV murdmaajooksus. 

8. - 9. klassi tüdrukute 600 meetri jooksus saavutas Anete-Ly Põder  2. koha.

Kiireid jooksusamme meie tublidele sportlastele ka edaspidisteks võistlusteks ja jaksu õpetajatele noorte treenimisel.