Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond Õpetajad Töötajad Tugipersonal

Ametikoht
 
Juhtkond (5)

Merle Hüva

Direktor
4363131
+372 5283798
hallistepohikool@mulgivald.ee


Riina Linaste

Haridustehnoloog
+372 56246969
linasteriina@gmail.com


Anneli Merila

Kirjandus
Eesti keel
anneli@halliste.vil.ee


Milvi Kull

Huvijuht
milvi@halliste.vil.ee


Jelena Hein

Sekretär/raamatukogu õpetaja
4363131
j4hein@gmail.com

Töötajad (1)

Jelena Hein

Sekretär
4363131
j4hein@gmail.com

Tugipersonal (5)

Elika Klettenberg

Eripedagoog
eripedagoog@abja.ee

Vastuvõtuaeg:

Halliste Põhikoolis E 8:15-13:00
Abja-Paluoja Tervisekeskuses kokkuleppel

Leeve Lepla

Sotsiaalpedagoog
leevelepla@gmail.com

Vastuvõtuaeg:

E-R 8:15-16:00

Tuuli Teiter

Logopeed
tuuli.teiter@gmail.com

Vastuvõtuaeg:

Halliste Põhikoolis neljapäeviti

Maarja Mõttus

Kliiniline psühholoog
+372 54780800
maarja434@gmail.com

Vastuvõtuaeg:

Vastuvõtt Abja-Paluoja Tervisekeskuses E ja T õhtuti alates kell 16:00

Teele Ladva

Kliiniline logopeed
teeleladva@gmail.com

Vastuvõtuaeg:

Halliste Põhikool reedeti alates kell 12:00
Abja-Paluoja Tervisekeskuses K-R kellaajad kokkuleppel

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.