Uudised

Jalgpallitrenn Viljandi jalgpallihallis 22. november Riina


Treener Rain Tölpus võimaldas meie kooli jalgpallihuvilistel tutvuda lähemalt Viljandi jalgpallihalliga. Alguses tutvustas treener poistele jalgpallihalli võimalusi. Poisid said näha erinevaid vahendeid, mida treeninguteks kasutatakse, halli suurus ja  jooksurada olid üllatavad. Võimalus oli tutvuda dušši- ning vahendite ruumiga. Treening kunstmuru väljakul oli põnev ja huvitav.

Treener Rain Tölpus võimaldas meie kooli jalgpallihuvilistel tutvuda lähemalt Viljandi jalgpallihalliga. Alguses tutvustas treener poistele jalgpallihalli võimalusi. Poisid said näha erinevaid vahendeid, mida treeninguteks kasutatakse, halli suurus ja  jooksurada olid üllatavad. Võimalus oli tutvuda dušši- ning vahendite ruumiga. Treening kunstmuru väljakul oli põnev ja huvitav.