Uudised

Külas sõbrad Soomest 19. mai Riina


18.05-21.05 on Soome Sibbo koguduse sõbrad Eestit külastamas. Tänase hommiku otsustasid sõbrad Soomest veeta Halliste Põhikoolis, et koos meie õpilastega vahvaid seltskonna- ja liikumismänge mängida. 4. klassi Kevini ja õpetaja Airika eestvedamisel saime ühiselt ka ühe eriti lõbusa tantsu selgeks. Õpilased esitasid Soome sõpradele ka väikese tänu kontserdi. Õpetaja Airika viis läbi Kahoot viktoriini, mille küsimused olid Soome ja Eesti kohta. Õpilasesinduse liikmed õpetasid koguduse liikmetele ka meie kooli õpilaste kõige lemmikumat mängu- muna mäng. Peatse taaskohtumiseni!

18.05-21.05 on Soome Sibbo koguduse sõbrad Eestit külastamas. Tänase hommiku otsustasid sõbrad Soomest veeta Halliste Põhikoolis, et koos meie õpilastega vahvaid seltskonna- ja liikumismänge mängida. 4. klassi Kevini ja õpetaja Airika eestvedamisel saime ühiselt ka ühe eriti lõbusa tantsu selgeks. Õpilased esitasid Soome sõpradele ka väikese tänu kontserdi. Õpetaja Airika viis läbi Kahoot viktoriini, mille küsimused olid Soome ja Eesti kohta. Õpilasesinduse liikmed õpetasid koguduse liikmetele ka meie kooli õpilaste kõige lemmikumat mängu- muna mäng. Peatse taaskohtumiseni!