Uudised

X Tartu Võimlemispidu "Ajamasin" 08. juuni Riina


7. juunil toimus Tartu laululaval Tartu Võimlemispidu "Ajamasin", mis toimus juba 10. korda. Ühtlasi tähistati ka Tartumaa Spordiliidu 90.juubelit. Sellel aastal võttis peost osa ligi 2000 osalejat. Võimlejaid oli harrastajatest beebidest kuni täiskavanuteni, aga ka väga kõrge tasemega eliitrühm. Suurem osa võimlejatest oli pärit Lõuna-Eestist, kuid oli ka esinejaid Lääne-Virumaalt ja Pärnust. Lisaks võttis võimlemispeost osa ka Taani võimlemisklubi National Danish Performance Team oma akrobaatilise etteastega.

Meie kooli esindas peol 3. rühma: 1-2. klassi võimlejad kavaga "Mary Poppinsi jälgedes", 2. ja 4. klassi võimlejad kavaga "Ämblik" ning õpetajad kavaga "Päev korraga".

Aitäh kõigile osalejatele ja õpetaja Milvile- olite kõik väga tublid!

7. juunil toimus Tartu laululaval Tartu Võimlemispidu "Ajamasin", mis toimus juba 10. korda. Ühtlasi tähistati ka Tartumaa Spordiliidu 90.juubelit. Sellel aastal võttis peost osa ligi 2000 osalejat. Võimlejaid oli harrastajatest beebidest kuni täiskavanuteni, aga ka väga kõrge tasemega eliitrühm. Suurem osa võimlejatest oli pärit Lõuna-Eestist, kuid oli ka esinejaid Lääne-Virumaalt ja Pärnust. Lisaks võttis võimlemispeost osa ka Taani võimlemisklubi National Danish Performance Team oma akrobaatilise etteastega.

Meie kooli esindas peol 3. rühma: 1-2. klassi võimlejad kavaga "Mary Poppinsi jälgedes", 2. ja 4. klassi võimlejad kavaga "Ämblik" ning õpetajad kavaga "Päev korraga".

Aitäh kõigile osalejatele ja õpetaja Milvile- olite kõik väga tublid!